Найти в аптеке

Дієти для схуднення чи є користь від дієтичного харчування

Дієти для швидкого схуднення

диети для схуднення
Як швидко схуднути без шкоди для здоров'я? Які дієти домопожуть похудіти? Користь правильного харчування в схудненні переоцінити важко. Дієти, а точніше обмеження в харчуванні для зниження ваги діють. Але тут все індивідуально. Не буває загального меню, наприклад на тиждень, для всіх, хто хоче схуднути. Дієта у кожного своя і вам самим її складати.

    Інформації в мережі про це багато, та часто відгуки про одну й ту ж дієту можуть суперечити один одному. Це тому що трохи схуднути в обличчі і прибрати зайвий жир з живота це таки різні речі. Та рецепти для них теж відрізняються. Давайте зараз спробуємо розібратися разом, де істина. Які дієти працюють на зниження ваги, а які завдають шкоди організму? Що являє собою правильне харчування? Як реально знизити на дієтах надлишок жиру в різних проблемних зонах. Подивимося підводні камені низькокалорійних дієт, та таке інше.

    Дієта для схуднення живота

    Відразу обмовимося, що правильне та збалансоване харчування, це не є саме дієта. Це ... правильне харчування. :) Якщо кількість жирів, білків і вуглеводів, що надходять в ваш організм, а так само, як і кількість калорій, дорівнює тому, що ви витрачаєте за день, наші компліменти - у вас є баланс, дієти не потрібні, ваш глікемічний індекс у порядку та в теорії не повинно бути зайвої ваги.


    Або анорексії, процесу зворотньому ожирінню. Різкого, аномального схуднення. А це теж не дуже корисно для здоров'я. Якщо у вас з цим все в порядку та проблеми зниження ваги вас не хвилюють. Вітаємо! Але раз ви на нашому сайті, значить проблеми з вагою є. Тоді читаємо далі!

    Про схуднення на дієтах

    Наші статті та поради по дієтах для тих у кого є проблеми з вагою. Ось тільки розібратися в лікуванні ожиріння люди часто не можуть. Тому що інтернет, з колись корисного інформаційного ресурсу, поступово перетворився на звалище. І відокремити котлети від мух буває проблематично. Наприклад зустрічалася вам така собі "Кремлівська дієта"? А чому не з Білого дому або Уайт-холу? У рекламі головне що? Вірно, більше понтів та голосніше кричати! Інакше у вас нічого не куплять. Звідси і інформаційне сміття.

    Давайте спробуємо розібратися разом, скільки правди в рецептах схуднення та дієтах. Де нас обманюють продавці швидких методів та "правильного" харчування. Як ми їх називаємо "продавці щастя". Попадалося має бути таке, та не одноразово:
    1. мінус 7 кг за тиждень, швидко, легко, без шкоди для здоров'я;
    2. скинути 10 кг ваги за 5 днів, у нас є ефективний засіб;
    3. схуднути на 15 кг за тиждень реально, варто лише купити ... (потрібне проставити);
    4. супер спалювач жиру, мінус 5 кг в день і ви струнка до літа
    Такого мотлоху в мережі все більше. Головне читати, вірити в ефективність та ... купувати. Ключове слово не схуднути, а саме КУПУВАТИ! давайте тепер не почитаємо, а порахуємо те, що нам обіцяють такі дієтологи. Проста математика.

    Мінус 7 кілограмів в тиждень, це - 1 кг втрати ваги в день. У день, люди! Той, хто хоч щось розуміє в фізіології, схопиться за голову. Які там дієти? На кладовище пора :) Ви хоч уявляєте собі, який удар по організму завдасть таке схуднення? Можна звичайно сісти на жорстку дієту та обмежити себе в калоріях, скажімо споживати не більше 700 - 1000 кКал / день. Дати важкі силові навантаження і пристойно скинути зайву вагу. Але наскільки це корисно для здоров'я? Давайте на прикладі. 

    Як схуднути на 10 кг за один день

    як можна похудіти на дієті 

    Ваш покірний слуга бував на Крайній Півночі. Якось вирішив влаштувати собі день здоров'я. Потрібно було скинути пару зайвих кілограмів. Добре в тих умовах допомагає схуднути лижний марш на 15 км, потім піднятися на круту гору та все це повторити в зворотному напрямку. А спуск по снігу, я вам скажу, буває анітрохи не легше ніж в гору.

    Ставши після цього на ваги, я виявив, що моя вага, яка була до пробіжки 90 кг, стала 83 кіло, зменшилася на 7 кілограмів. Бінго! Я схуд!? Так? Так. Фактично моя вага знизилася. Але потім я подивився в дзеркало. Запалі очі та живіт, дика сухість у роті, синюшність під очима. Загалом від мене ранкового, залишилася одна тінь. Всі класичні симптоми зневоднення. Попив ввечері води і вранці вага повернулась.

    Я припущу звичайно, що прибрав зайвий жир з організму. Напевно навіть трохи схуд, але не в тих обсягах, що б зафіксувати це на підлогових вагах. Весь ефект такого схуднення був у швидкій втраті води організмом. А ось в тому, що я при такому схудненні втратив багато, потрібного організму кальцію, до лікаря не ходи. А це шкідливо.

    Як ви розумієте, якби рецепт схуднення, який вам продали, неефективним, дістати продавців рецепта "мінус 7 кг за тиждень", в правовому полі, в цьому випадку навряд чи вийде. Все спишуть на вашу недбалысть, фізіологію, генетику (жалюгідну повію імперіалізму). Нічого ви не доведете. Як показав мій досвід, схуднути можна і швидше. А де ізюм? Адже втрачена вага так само швидко повернулася.

    Тому радимо вам, рахуйте, включіть мозок, не вірте на слово. Завжди і вдумливо рахуйте, що вам обіцяє реклама засобів схуднення та швидких дієт. І якщо обіцяна втрата ваги складає від 500 грамів на добу і більше, задумайтеся. Який удар цей засіб завдасть по організму. Та як швидко повернеться втрачена вагу.

    Дієти шкода або користь

    Дієти бувають шкідливі. Те ж саме з режимним харчуванням, не кожне обмеження піде на користь нашому організму. Давайте подивимося ТОП-5 шкідливих дієт. Які є помилки в раціонах для швидкого зниження ваги. Зустрічалося має бути:
    1. білкова дієта; 
    2. монодієти; 
    3. дієта на таблетках
    4. питна дієта 
    І навіть, вдумайтесь - шоколадна дієта !!! Ну мрія, а не спосіб зігнати жир, вірно? Давайте розберемо по пунктах:

    1. Білкова дієта  - велика кількість м'яса, риби, клітковини. А від них, як правило, здуття живота, запори, ми вже промовчимо про холестерин. І якщо ваша мета схуднути, а не спіймати хороший тромб в серце або головний мозок, подумайте, а чи так вам потрібна чисто білкова дієта?

    2. Монодієти- харчування засноване на вживанні одного продукту. Ну що ж, по її закінченні, якщо схуднете, то в комплекті з дієтою маєте шанс піймати шикарне порушення обміну речовин. Немає універсального продукту. Кожен містить певний набір жирів, вуглеводів, білків, мінералів. І їх прийнято комбінувати, щоб урізноманітнити все що надходить в організм. Спробуйте харчуватися одними бананами, наприклад. Через рік будете дивуватися що випали зуби або волосся.

    3. Питна дієта - заборона твердої їжі, тільки рідини. Дурість, більше якої важко й придумати. Порушення роботи шлунка або кишечника, найменший з наслідків. Гастрит і проблеми з обміном речовин як правило в комплекті. Це ваша мета?

    4. Шоколадна дієта  - ми розуміємо звичайно, що вживання шоколаду, викликає прилив ендорфіну, гормону щастя, але не до такої ж міри, що б повністю відключити мозок? Ви тільки вдумайтеся, цілими днями їсти один шоколад. Сильно схуднете? Ми навіть не будемо писати про наслідки такої дурості. Всі не дурні люди, всі розуміють, що до чого, вуглеводи нам в печінку! :)

    5. На таблетках, що снижують апетит - звичайний режим харчування + ці ліки. Якщо це аноретики, що пригнічують апетит, то виникає питання, а що, у вас така хвороблива тяга до їжі? Не можете зупиниться? Буває, але таких випадків небагато. Не зрозуміло навіщо взагалі придумали такий засіб.

    Дієти та ліки

    Якщо це гормональні препарати, такі як лікі блокують "Лептин" (відповідає за відчуття насичення) або "Грелін" (збуджує апетит), то у вас взагалі все погано. Більш рідкісної дурості, ніж лікування гормонами уявити важко. Виняток ракові хворі, там перехресними гормонами хоч пухлину вбивають. А вам це навіщо? Це не ті таблетки для схуднення які потрібні. На них простіше підірвати своє здоров'я, ніж схуднути.

    Ще, порада, не зосереджуйтесь на дієтах, це не найкращий спосіб позбутися від ваги. Є методи набагато ефективніше. А якщо вже мова йде про таку дурість як вищеперелічене та що там ще, кефіру, чотириденну дієти наприклад. Ми нічого не маємо проти кефіру, але схуднути за 4 дні не можливо просто тому, що за цей час в організмі не включаться механізми спалювання жиру. Не встигнуть включиться, мало часу.

    Тому, такого роду рецепти схуднення залиште комусь іншому, а самі зробіть натиск на ПРАВИЛЬНЕ харчування + наші пігулки для похудіння та вправи, які ми рекомендуємо. Складіть собі низькокалорійне меню, на день, тиждень, місяць та дотримуйтеся його.

    Адже основна складова будь-якого успішного проекту, це хороший план на початку. І у вас теж повинен бути план схуднення. Свій, індивідуальний. Ми вище писали, то що підійде одному худне, не допоможе скинути вагу іншому.

    План дієт на тиждень

    че є сенс худіти на швидких диєтах 

    Давайте подивимося, чим відрізняється раціональне, правильне харчування від жорстких обмежень різних дієт. Основні моменти дієтичного харчування:

     1. Відмова від солодощів або мінімізація їх прийому. Тут до дієтолога ходити не потрібно, що б зрозуміти правильність такого вчинку. Навіщо вам швидкі вуглеводи? Наше завдання їх якраз вивести з організму. Тому цей пункт беззаперечний.

     2. Мінімізувати в раціоні продукти, що містять прості вуглеводи . Макарони, здоба, хліб, навіть рафінований рис, все це по можливості звести до мінімуму. Без хліба ніяк? Якщо він з цільнозернового борошна, то навіть на користь, їжте на здоров'я.

     3. Виключити або мінімізувати вживання рідких калорій. Якщо не вірите, то знайдіть під рукою найближчу пляшку "Пепсі" або навіть яблучний сік. І подивіться уважно, там дрібним шрифтом надруковано кількість калорій, яка міститься в пляшці або в 100 гр напою. Запевняємо, вас чекає не приємний сюрприз. Ми все порахуємо, що з'їли, а про рідину забудемо. А вони додають до нашої ваги пристойно. Ну крім питної води звісно.

     4. Без м'яса ніяк? А ми не закликаємо повністю відмовитися від протеїну . Навпаки, м'ясо кролика, птахи, риба та рослинні білки. Все це можна і побільше. Якщо хто чув, ці продукти якраз частина дієтичного харчування.

     5. Але найголовніше, не погано б порадитися з дієтологом. Скласти план дієт на день, тиждень, місяць. Все таки худнути краще науково. Хоча б виключіть ризики. А про них ви можете навіть не підозрювати.

    Дієти та мікрофлора шлунку

    І знов коли про правильне харчування (без дієт), що ми маємо на увазі під словом правильне? Ось дайте відповідь мені на запитання, молоко корисне для організму? Більшість відповість - так. У ньому міститься такий потрібний організму кальцій і мало калорій. І в якійсь мірі помилиться. Те що молоко несе в собі купу корисних для організму речовин не заперечується. Але в цьому питанні, з вами б посперечався досвідчений гастроентеролог.

    Адже людина приручила корову не більше 10.000 років тому. Для біології, фізіології, генетики це не термін. А тому в нашому кишечнику ще просто не сформувалася мікрофлора необхідна для якісного переварювання молочних продуктів. Може звертали увагу, що людство в ставленні до молока ділиться на 2 типу. Одні його обожнюють, а інші терпіти не можуть. У них проблеми з шлунком від будь-якого молочного продукту? Ось це спадщина того давнього приручення корови.

    Якщо взяти без знижок на коректність виразів, то людина хижак і власне плотоїдна. Ми корову їсти повинні, а не приручати для отримання субпродуктів. Організму потрібно м'ясо. Те що він перетравлює найкраще. А все рослинне і молочне, у багатьох це шлях до гастриту і порушень травлення. Ось так все виглядає, якщо взяти на рівні мікрофлори кишечника.

    А тому, сідаючи на дієту, добре подумайте, чи дозволить ваше здоров'я довести схуднення до логічного кінця. Адже намагаючись позбавитися від зайвої ваги, було б добре по шляху не зламати собі пару іншу органів, обмін речовин та інші корисні функції організму. Особливо, якщо дієта передбачає обмеження в якихось видах продуктів.

    Різноманітність харчування

    Повторимося - харчування має бути різноманітним. Якщо режим харчування пропонує наприклад, виключення з раціону білків і жирів тваринного походження, то ваш організм недоотримає:
    • вітаміни D;
    • С та А;
    • всю групу B
    А це шлях до анемії, захворювань нервової системи та інше. Тому нагадаємо ще раз - не перестарайтеся з раціонами!

    Гречана дієта шлях до виразки шлунку

    Зараз дуже популярно в народі худнути на гречці. Не питання, гречка дуже корисна, містить масу корисних для організму речовин та може відмінно підсушити тіло. На ній худнуть, досить ефективно. А ще принада такої дієти її низька ціна, швидке приготування  + купа факторів на користь гречки.

    Таки правда, гречка популярна. А тепер давайте розберемо таке харчування на рівні фізіології. Ну, або хімії. Що ми отримуємо разом з гречкою:
    • всю групу водорозчинних вітамінів В;
    • вітамін РР, нікотинова кислота;
    • кальцій; магній; залізо
    Все це звичайно корисно для організму, але давайте подивимося заради істини на недоліки такого харчування. Адже крім перерахованого вище, в організм по суті більше нічого не надходить. А звідси маємо:
    1. підвищення нервової збудливості через одноманітне харчування;
    2. перепади артеріального тиску, часто дуже різкі;
    3. порушення травлення у вигляді нападів діареї або запорів;
    4. сонливість, швидку втомлюваність, головні болі
    І якщо на пряму гречана дієта не впливає на мікрофлору кишечника, то ви запитаєте, звідки взятися виразці? А все просто, список вище. Негативний вплив стресового чинника. Якщо кожен день протягом тривалого терміну, вживати один продукт, як тут не отримати до нього почуття відрази?

    Ви, сидячи на гречці будете дратівливі. Постійні думки про їжу, потреба з'їсти щось більш смачне або просто ІНШЕ. Все це викликає вироблення не самих корисних гормонів. А ось вони якраз можуть вплинути на роботу систем травлення. Вбити корисну мікрофлору шлунка. І як наслідок, ви зробите черговий крок до виразки шлунка.

    До речі, тому й виходити з дієт рекомендують повільно. А то у нас як? Посидів на гречці 2 тижні, скучив за нормальною їжею, потім з голоду накинувся на жирне, смачне, копчене, солодке! Тому ми і вважаємо, що від обмежень в харчуванні більше шкоди ніж користі. Збалансоване харчування - так. Жорсткі дієти - під великим питанням.

    Популярні дієти: що від них чекати

    план діет на місяць як схуднути швидко 

    Що нам чекати від популярних дієт? Особливо, якщо сучасна фармакологія дозволяє худнути без них. Ще одне, худнути потрібно системно. Одних режимів харчування та дієт мало. Кращий засіб зниження ваги це активний спосіб життя. Так що до дієти ще б якусь фізкультуру. Ось тоді швидке схуднення буде. А сісти на гречку і чекати швидких результатів, марно витрачати час. Так швидко вагу не втратиш.

    Що маємо в сухому залишку по дієтах, якщо без фанатизму? І так що б не нашкодити здоров'ю? Нічого, потрібно просто правильне харчування і уважне спостереження за тим, що ми тягнемо собі у рота. Для схуднення на пігулках досить, якщо кількість калорій, які надійшли в ваш організм, буде дорівнює кількості виведених калорій.

    Мінімізувати надходження калорій в організм не буде потреби. Баланс калорій - інше зробить препарат. Вірніше кон'югована лінолева кислота, що міститься в ньому. Річ, яку наш організм сам не синтезує, тому йому потрібно допомогти. Що б ви розуміли, незамінні кислоти це:
    1. найпотужніші стимулятори імунної системи;
    2. дуже сильні антиоксиданти (боротьба з раковими клітинами);
    3. прискорювачі метаболічних процесів (швидке виведення зайвих калорій);
    4. запобігання алергічних реакцій;
    5. зниження рівня холестерину (профілактика тромбозів, інфарктів)
    А що до фізкультури та вправ? Ну, що б слово "швидко", в рекламній фразі " схуднути швидко в домашніх умовах ", дійсно працювало, ми рекомендуємо пігулки для схуднення. Посилання на які, ві бачите нижче. Переходьте по ним, почитайте, як надумаєте, там же і можна придбати.

                                            Редуксин лайт              Редуслім 

    На останок, про що замовчують продавці швидких рецептів зниження ваги. Причини! Від чого у вас з'явився зайвий жир? У кожного індивідуальні. А тому те, що допоможе схуднути одній людині, ніякого позитивного ефекту не дасть іншому. А все тому, що причини ожиріння у кожного свої.

    Причини ожиріння яка з них ваша

    • хвороби серця;
    • порушення обміну речовин;
    • харчові звички;
    • стрес та відсутність відпочинку;
    • сидячий образ життя;
    • хвороби щитовидної залози;
    • лікарські засоби;
    • цукровий діабет;
    • вікові ризики;
    • обмежені фізичні можливості
    Вибирайте, яка з причин появи зайвого жиру ваша. Вищеперелічене ще не все, а дещиця. Навіть добрий в принципі намір кинути палити і то може призвести до появи зайвої ваги.

    Нікотин, що б ви знали непогано підвищує швидкість метаболічних процесів в організмі. Різка відмова від його прийому і багато їсти не потрібно, зайва вага гарантована. За рахунок уповільнення метаболізму. Але це звичайно не заклик палити.

    І ще одне, якщо вже ви вирішили худнути на дієтах, враховуйте таку просту річ. Недостатнє харчування організм може прийняти як загрозу і включить, як захисний механізм, гормональну регуляцію. А це така підла річ, яка буде конвертувати все що надходить в організм, в жири. Він буде запасати енергію. Не дай боже комусь, сівши на дієту, зіткнутися з таким гормональним збоєм. Лікуватися будете довго та дорого.

    Дієта відгуки

    Тому ще раз нагадаємо, перш ніж почати худнути, добре було б встановити причини появи зайвої ваги. Якщо не знаєте, то виберіть для себе перевірений багатьма спосіб зниження ваги. Він вище (на пігулках) і протипоказань не має.

    Ну а відгуки про схуднення на дієтах, ви як завжди, можете почитати на цій сторінці нашого сайту. На нашому форумі про похудіння, та в інтернеті самойтійно пошукати. Кажуть, що інформацію крвще отримувати з різних незалежних джерел. Нагадаємо, що у нас безкоштовна доставка кур'єром в Україні.               

    Жарт дня -"Я завжди встаю на ваги разом зі своїм котом! Далі залежить від результата- або він ненажерлива тварюка, або я молодець!" 

    Купити пігулки для схуднення

    Оплатити замовлення


    Методи оплати Умови оплаты Безпека
    При сплаті уважно заповнюйте суму платежу, нагадаємо: 1- упаковка - 1000 грн, 2- упаковки - 1800 грн - знижка 10%, 3- упаковки - 2400 грн - знижка 20%

    Оплатити замовлення
    Придбати ще більшу килькість таблеток можна
    на сторінці КУПИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ

    Залишились питання? Дзвоніть в підтримку

    З мобильного  
    (натисніть посилання)    Viber  
    З компьютеру
    Телефон +38 (095) 431-75-98

    Viber +380664039714

    E-mail s.globator@ya.ru

    ПН-ПТ *9.00-19.00*    Поділися з подругою ефективним рецептом схуднення!
    Вы можете посмотреть характеристики, цены, состав и сравнить свойства других эффективных таблеток для похудения:    Наши эксперты

    В своих рекомендациях и советах аптека Похудейка руководствовалась работами таких экспертов:
    -экспертной оценке и проработке клиентских отзывов в области похудения (диетологи, физиологи, тренеры по фитнесу) - twitter, facebook, vk.com, linkedin
    - по материалам энциклопедии Wikipedia о борьбе с жиром - похудение, линолевая кислота
    - на основании рекомендаций диетолога с мировым именем, профессора Пьера Дюкана
    - Внимание! Мы не даем 100% гарантии эффективности лечения. Стоит учитывать, что в процессе похудения, не бывает подходящих одинаково для всех рекомендаций результаты лечения на препаратах строго индивидуальны.
    - на основании методик, разработанных специалистами Роберт Аткинс, Харли Пастернак, Маргарита Королева.
    - данные ВОЗ всемирной организации здравоохранения по ожирению в мире - ожирение.