Найти в аптеке

Властивості "зеленого коктейлю Дюкана" і чи допоможе він схуднути

 Зелений коктейль Дюкана "Ducan's Green Cocktail"

Зеленый коктейль Дюкана


Найдосвідченіші експерти в справі схуднення - зірки Голлівуду, хто, як не вони, стежить за своїм тілом, постійно вдаючись до допомоги медиків і дієт. На екрані телевізорів ми звикли бачити доглянутих, струнких і підтягнутих зірок зі світовими іменами, які приділяють зовнішньому вигляду не тільки максимум часу і уваги, але і матеріальних засобів..

А як показує практика, купити засоби схуднення, наприклад у нас в Україні, це іноді як йти по мінному полю, суцільні підробки китайського виробництва. І питання стоїть не так, яка ціна схуднення, а як взагалі не втратити здоров'я, при такій великій кількості підробок.
Читайте також: редуслим цена в Украине

Здорове харчування і регулярні заняття спортом - це те, чим займаються голлівудські зірки поза робочим часом. Зараз з'явився новий спосіб позбуватися від ненависних сантиметрів на талії - «зелений коктейль» Дюкана "Ducan's Green Cocktail", на ньому «сидить» практично весь Голлівуд.


Читайте також: незаменимые аминокислоты в составе капсул Редуксин лайт

Ducan's Green Cocktail

  Склад зеленого коктейлю Дюкана

Зелений коктейль - це напій або сік характерного зеленого кольору, до складу якого можуть входити: морські водорості, дика капуста «Кале», шпинат, селера, кроп, зелені яблука, цибуля-порей, листя салату, спаржа, лайм, ревінь, огірки, ківі і таке інше.

Читайте також: свойства нативного комплекса Редуслим

 
Тобто, як ми бачимо, всі складові «зеленого коктейлю» Ducan's Green Cocktail по природі мають зелене забарвлення. Коктейль може бути приготований на спеціальному виробництві і розфасований в стаканчики, а можна і вдома за допомогою соковижималки робити собі такий корисний напій..

Ducan's Green Cocktail як приймати

Пити його можна вранці, замість шкідливих перекусів або після виснажливого тренування в спортзалі. Вирішувати вам самим, передозування все одно не буде. Це зручно, коли немає режиму харчування.

Читайте також: редуксин лайт цена в аптеках

Наталья из Киева сбросила на Дюкане 10 кг

Негативні сторони коктейлю Дюкана

Але медики попереджають всіх тих, хто захоплюється «зеленими коктейлями», про те, що в наслідок постійного вживання зелених за кольором продуктів харчування, а також напоїв з них, може призвести до розвитку депресії, хоча результат схуднення теж не змусить себе чекати.

Овочі, фрукти та зелень дуже багаті антиоксидантами і вітамінами, які сприяють очищенню кишечника від токсинів і шлаків, таким чином людина, що вживає «зелений коктейль», буде поступово худнути і в той же час - оздоровлюватися.

0 Отзывы:

Отправить комментарий

Наши эксперты

В своих рекомендациях и советах аптека Похудейка руководствовалась работами таких экспертов:
-экспертной оценке и проработке клиентских отзывов в области похудения (диетологи, физиологи, тренеры по фитнесу) - twitter, facebook, vk.com, linkedin
- по материалам энциклопедии Wikipedia о борьбе с жиром - похудение, линолевая кислота
- на основании рекомендаций диетолога с мировым именем, профессора Пьера Дюкана
- Внимание! Мы не даем 100% гарантии эффективности лечения. Стоит учитывать, что в процессе похудения, не бывает подходящих одинаково для всех рекомендаций результаты лечения на препаратах строго индивидуальны.
- на основании методик, разработанных специалистами Роберт Аткинс, Харли Пастернак, Маргарита Королева.
- данные ВОЗ всемирной организации здравоохранения по ожирению в мире - ожирение.