Найти в аптеке

Інноваційна дієта: жир «спалюється», навіть коли людина спить

Інноваційна дієта: худнемо уві сні

Вчені з'ясували, як потрібно харчуватися, щоб худнути навіть увісні.

Інноваційна дієта худнемо увісні

Якщо у вас ожиріння або пара зайвих кілограмів, то ви в будь-якому випадку коли-небудь замислювалися про те, як же їх скинути. Виявляється, вчені знайшли метод, завдяки якому ви зможете спалювати жир безпосередньо вночі, коли ви солодко спите в своєму ліжку.

Чи це не мрія? Ні, це дійсний доведений факт, але щоб домогтися гарних результатів, вам доведеться всього один раз в тиждень дотримуватися особливої дієти.

Читайте також: редуксин лайт где купить в Украине редуслим цена отзывы

Експериментальне харчування

Немає нічого складного, щоб почати худнути уві сні, - так вважають вчені. Вони провели дослідження, в якому брали участь люди з зайвими кілограмами, всім їм було запропоновано харчуватися по експериментальному методу протягом двох тижнів.

Як швидко схуднути на 10 кілограмів

Результат, якого чекали вчені - це скидання 3 і більше зайвих кілограмів від кожного учасника. Якого ж було їх здивування, коли цей метод виправдав себе і всі учасники показали хороші результати в схудненні.

Суть методу схуднення

Суть даного методу полягає в тому, що людина повинна харчуватися своїми улюбленими продуктами протягом першого тижня, а всього один день виділити для дієти, на якій можна випити всього три склянки смузі за цілий день.

Читайте також: редуслим с доставкой по Украине  редуксин 15 блокатор калорий


Смузі ви можете готувати з фруктів, ягід або свіжих овочів, а можете і зовсім з'єднувати їх між собою. Наступний тиждень вам потрібно буде харчуватися білковими продуктами, будь-якими абсолютно, головне, щоб в їх складі були білки. Чому лише один розвантажувальний день на смузі може дати такий приголомшливий ефект в схудненні?

Інсулін і схуднення

Вся справа в тому, що відсутність цукру, жиру та інших шкідливих речовин для вашої талії, запускає процес падіння рівня інсуліну в крові і відбувається це якраз в нічний час, коли ви спите.
Віка з Київа схудла на цьому методі на 7 кг

Читайте також: цена на редуксин лайт в аптеках, редуксин аналоги таблеток

Тому, власне, весь наступний тиждень потрібно їсти білки, щоб ваша м'язова маса не скінчився, а йшов тільки зайвий жир і кілограми, які зберігаються у вашому животі разом з ним.

Втрачаємо м'язову масу на дієтах

Вчені впевнені, що людям з великою надмірною масою тіла можна харчуватися за цим методом до тих пір, поки вони повністю не позбудуться всіх зайвих кілограмів. Так що якщо ви давно хочете схуднути, випробуйте на собі цей метод, тим більше, що дослідники обіцяють в результаті позбутися від 6 кг і більше.

Читайте також: где купить редуслим в аптеке, как действует редуслим


До речі, якщо до такого способу харчування додати фізичні навантаження і повноцінний відпочинок, то результат буде ще більш приголомшливий, ніж можна було очікувати. Ваш організм повністю перебудується і втратить не м'язи, як це буває при дотриманні жорстких дієт, а підшкірний жир, який так просто залишати вас не хоче.

0 Отзывы:

Отправить комментарий

Наши эксперты

В своих рекомендациях и советах аптека Похудейка руководствовалась работами таких экспертов:
-экспертной оценке и проработке клиентских отзывов в области похудения (диетологи, физиологи, тренеры по фитнесу) - twitter, facebook, vk.com, linkedin
- по материалам энциклопедии Wikipedia о борьбе с жиром - похудение, линолевая кислота
- на основании рекомендаций диетолога с мировым именем, профессора Пьера Дюкана
- Внимание! Мы не даем 100% гарантии эффективности лечения. Стоит учитывать, что в процессе похудения, не бывает подходящих одинаково для всех рекомендаций результаты лечения на препаратах строго индивидуальны.
- на основании методик, разработанных специалистами Роберт Аткинс, Харли Пастернак, Маргарита Королева.
- данные ВОЗ всемирной организации здравоохранения по ожирению в мире - ожирение.