Найти в аптеке

ТОП 5 методів швидкого схуднення від наших експертiв

ТОП - 5 способів зниження ваги

Вітаємо вас, відвідувачі нашої інтернет аптеки. І сьогодні ми з вами поговоримо про те, як швидко схуднути в домашніх умовах . Дізнаємося ТОП-5 способів найскорішого зниження ваги. Адже ожиріння для людства, це проблема №1 нашого століття. Кажуть хвороби серця лідирують, а зайва вага чи не головна причина проблем із серцем?

швидке зниження ваги до і після похудіння


  В інтернеті ви, звичайно, знайдете тисячі рецептів як швидко позбутися від зайвого жиру. Але ми не дуже впевнені, що вони працюють. По-перше, швидка втрата жирової тканини, не найкорисніший для організму процес. Екстрені методи схуднення завдають нашим органам такий удар, що постає питання, як при цьому не нашкодити здоров'ю.

  Швидке схуднення

  По-друге, після швидкої втрати ваги, особливо якщо обрано не правильний рецепт схуднення, зайва вага, як правило, повертається. Адже вам знадобилось зайнятися своєю фігурою в останню мить? Перед відпусткою і поїздкою на море, до знаменної події, перед важливим побаченням? Вірно? Готуйтеся до повернення! Мані-бек, як то кажуть ?

  Або читайте статті, купуйте пігулки з безкоштовною доставкою на нашому сайті, в статтях ми даємо поради про те, як схуднути швидко, без наслідків для здоров'я і повернення зайвої ваги. Про те, як прибрати зайвий жир без шкоди для організму буде саме ця стаття.

  Похудіти в домашніх умовах

  Сьогодні можна знайти стільки вправ, дієт і інших способів швидкого похудіння в домашніх умовах, що очі розбігаються. Введіть в пошуку будь який тематичний запит і він дасть вам посилання на тисячі сайтів, які пропонують готові рецепти, дають поради, дієти під будь-які умови. Мінус в тому, що в основному вони дають швидкий ефект, а він на жаль буде короткочасним.

  Або передбачає жорсткі обмеження в чомусь. Ми ж, у своєму рецепті пропонуємо лише трохи переглянути свій раціон харчування і робити пару легких вправ, без всяких тренажерів. Одне з них взагалі сидячи перед телевізором або монітором комп'ютера, робіть його хоч на роботі, хоч по дорозі на неї і ... худніть!

  Чому втрачені кілограми повертаються

  як схуднути швидко в домашніх умовах фото

  Що в реалі працює із швидких рецептів? На практиці часто виходить, що після всіх мук, пов'язаних зі швидким зниженням маси тіла, все повертається назад. Втрачені кілограми в тому числі. Навіть гірше, зайва вага повернеться в більшій кількості, ніж була до цього. Це, до речі, нормальна реакція нашого організму на екстрену втрату жиру. Адже він сприймає швидку втрату жирової тканини, як загрозу. Організм втрачає енергію, маєте відповідну реакцію. Він постарається зробити запас енергії і виходить, що ваші бажання конфліктують з власним тілом.

  Щоб уникнути такого результату, варто мабуть розглянути більш щадні методи зниження ваги. Може підключити досягнення сучасної фармакології? Вам же головне результат - швидке схуднення в стислий термін . А про те, щоб не завдати при цьому шкоди організму, подбаємо ми. Своїми порадами і консультаціями, вони адже побудовані на вашому досвіді і за вашими ж відгуками. Тож почнемо.

  Очищення організму від шлаків

   Почнемо ми з основ. Фахівці запевняють, що швидке схуднення починається саме з очищення організму від усього зайвого. Адже очищення само по собі вже здатне позбавити нас від пари-трійки зайвих кілограмів. Можна звичайно використати такий радикальний метод, як очищення клізмою. Але, по-перше, ви очистите тільки товстий кишечник, а він не дуже довгий. По-друге, завдасте шкоди мікрофлорі шлунково-кишкового тракту.


  А ми домовилися розглядати тільки безпечні методи схуднення. Тому для очищення організму ми б порадили розвантажувальні дні. Вчені мужі радять починати зниження ваги саме з них. Це основа успішного процесу. Розвантажувальні дні допоможуть вашому організму швидше налаштуватися на те, що йому доведеться отримати таке навантаження, як втрату жиру.

  Та й вам самій в психологічному плані, буде легше. А це важливо, правильний і позитивний настрій може сильно вплинути на швидкість втрати ваги. Тому очищення починаємо з розвантажувальних днів.

    Правильне харчування або дієти

  Без правильного харчування, схуднення не можливе в принципі. Особливо швидке зниження ваги. Ніякого зиску не буде від спроб знизити вагу, якщо кількість калорій, що надходять в ваш організм, буде більше того, що він втрачає. І ви можете скільки завгодно довго палити калорії в спортзалі, але якщо їх приходить в організм більше, ніж витрачається, ваші спроби схуднути, приречені.

  Зауважте, ми не говоримо про дієти, тільки про правильне харчування, а це різні речі. І якщо ви, навіть не відмовитесь в принципі, а просто мінімізуєте споживання таких продуктів як:
  1. чіпси і фаст-фуд;
  2. смажене і борошняне;
  3. картопля і рафінований рис;
  4. сіль, цукор, спеції;
  5. солодкі напої
  То самі собі допоможете швидко схуднути. І ще важливий момент, розмір звичного нам посуду потрібно зменшити. Адже ми не помічаємо кількість з'їденого, просто користуємося звичної тарілкою. Викиньте її. Замініть на менш грунтовну тару. Ви здивуєтеся, наскільки ця дрібниця допоможе в схудненні. А різницю в обсязі тарілок через тиждень ви не будете помічати.

  результати мого похудіння без дієт
  Фізична активність

  Якщо хтось запропонує вам спосіб, як швидко схуднути в домашніх умовах без вправ і Фінтесу, плюньте йому в ... аватар :). У вас нічого не вийде. Можна заморити себе голодом і трохи скинути вагу, але обвисла шкіра, розтяжки і запалі очі, схоже, не той результат, якого ви домагалися. Тому зовсім без вправ вам не обійтися.

  Малорухливий спосіб життя, відсутність фізичної активності, це першопричина зайвої ваги в 90% випадків. Але ми не змусимо вас пріти на тренажерах і стирчати в пробках при поїздці в далекий спортзал. Ми пропонуємо всього пару легких домашніх вправ + наш рецепт схуднення на пігулках. Робити цю фізкультуру ви зможете в домашніх умовах, навіть сидячи в затишному кріслі, інше зробить наша технологія.

  Але вправи вправами, а вечірня прогулянка по парку, танці, плавання або така екзотика як капоейра або навіть йога теж вітаються. Чим більше активність, тим швидше результат. Хочете скинути вагу швидко, більше руху. Звичайно, кожен вибирає фізкультуру під себе. Ми ж пропонуємо універсальні вправи.

    Водні процедури для схуднення

  Терміни горять! Схуднути потрібно терміново, до літа, швидко прибрати живіт після пологів? Ну що ж, якщо потрібно зовсім вже швидко, без додаткових методів не обійтися. Тут вже доведеться чимось жертвувати. Радимо часом, адже здоров'ям нерозумно.

  А звідси напрошується другий за ефективністю рецепт схуднення після вправ - водні процедури. Якщо пам'ятаєте, ми майже на 90 відсотків складаємося з води. Її баланс або дисбаланс в організмі може істотно вплинути на вагу. Ось вам і додатковий спосіб спалювання жиру - плавання.

  Не будемо його розписувати докладно, там все просто, пливеш і худнеш. Нагадаємо тільки, що до водних процедур, як способу швидкого зниження ваги, можна віднести наступні, дещо призабуті нами процедури:
  1. звичайна лазня або фінська сауна
  2. морські, содові, грязьові вани
  3. підводний масаж або душ Шарко
  4. обгортання, спосіб спірний, але, за відгуками працює
  Потрібно тільки пам'ятати про те, що та ж лазня це спосіб тимчасового зниження ваги. Адже там все побудовано на швидкій втраті організмом води. Але як додатковий метод, годиться. Адже скільки-то жиру ви в ній так і так втратите.

  Мотивація - як змусити себе худіти

  рецепт схуднення результати до і після 
  Це по вашим же відгуками, найважливіша умова для швидкого зниження ваги. Всі обмеження, пов'язані зі схудненням, можуть дати вам сильний дискомфорт, привести до втрати часу та ін. А тому доведеться включати волю і твердо налаштуватися на замислене.

  Від себе можемо дати кілька порад. По-перше ліки ліками, але вправи робити доведеться, а тому, порада - включіть музику. Вам що подобається? Ось її і включіть. Гарна підмога для правильного настрою. Не буде вірного настрою, не зможете провести ефективні заняття.

  Покличте подругу, худніть разом. У нашій аптеці є фізкульт-хвилинка і триває вона годину. А тому наші співробітники всі худенькф і у них немає проблем із зайвою вагою. Чому так? Дослідження показали, що худнути краще і швидше виходить не на самоті. У колективі, компанії, весело, з жартами. Потрібен кураж і драйв. Зробите так і самі здивуєтеся, наскільки це ефективно в боротьбі із зайвою вагою.

  Терміни схуднення і рецепт

   Зробите так, як ми радимо і від вас ми не почуємо негативних відгуків про цей спосіб знизити вагу. А результати? Ну що ж, через тиждень звичайно не чекайте, їх не буде. Перші результати ви помітите 10 діб. Після чого почнете фанатично худнути. тому що особисто переконаєтесь, що спосіб працює, так показують наші опитування і ваші відгуки.

  А ось через місяць ви вже зможете насолоджуватися стрункою фігурою і стригти з цього купони. Ось вам, до речі, і часові рамки слів "як схуднути швидко в домашніх умовах". Швидше можна, але ж ми вирішили без шкоди для здоров'я? Після цього у вас залишиться одна проблема, доведеться знову оновлювати гардероб. Але це менша з наших проблем, вірно?

  Як прибрати живіт і жир з боків

  Як швидко прибрати відвислий живіт і складки жиру з боків, повернути стрункість талії, стегон, тугенькі сідниці? Особливо ця проблема турбує жінок після пологів. В цей делікатний період життя проблемні зони нагадають про себе розтяжками, в'ялістю шкіри і жировими складками. Як з цим боротися?

  На допомогу в цьому приходить дихальна гімнастика. Є кілька видів такої гімнастики, від так званого дихання йогів до екзотичних східних технік. У комплексі наших вправ для схуднення на таблетках ми враховуємо цей момент і пропонуємо універсальну техніку дихальної гімнастики.

  Зниження ваги вправи і ліки

  Зараз більшу популярність має комплекс вправ " Бодіфлекс ", по суті це розтяжки і спосіб дихання, званий аеробним. Не питання, розтяжки і правильне дихання, в плані зниження ваги, здатні творити чудеса. Але ми враховуємо важкість таких вправ. Для багатьох жінок вони просто не можливі. А тому пропонуємо легшу методу.

  А почати взагалі можна з традиційних способів позбавлення від жиру в боках і талії, а це старий добрий обруч або хула-хуп . Він сам по собі, у відриві від решти фізкультури здатний спалити до 600 кКал за півгодини рухів. Та й його здатність просто підняти настрій нікуди не поділася.

  Якщо вже заговорили про спеціальні вправи для проблемних зон, ми повинні торкнутися ще одного моменту. У післяпологовий період, точніше, після годування грудьми, у жінок часто виникає ще одна біда, злегка відвислі груди . Як їх підтягнути і повернути їм пружність?

  Мова йде про схуднення в домашніх умовах, а значить відсутності спеціальних тренажерів для м'язів грудного відділу. Тут відповідь однозначна, віджимання. Важка вправа, але це тонус грудних м'язів, тому єдине, що дасть ефективну підтяжку грудей.

  Якщо перші дні буде важко робити жим від підлоги, радимо зменшити кут нахилу. Віджимайтеся від стільця, крісла, спинки дивана. Поступово можна збільшувати навантаження і перейти в більш горизонтальне положення або на повноцінні віджимання від підлоги. Розуміємо, що не найлегша вправа, але це єдине що ефективно в плані повернути пружність грудей в домашніх умовах.

  Продукти які допоможуть схуднути

  як я схудла на таблетках мои фото 

  У плані швидкого схуднення про нас подбала і матінка природа. Є маса продуктів, що містять жиро спалювальні компоненти. Присутність таких продуктів в раціоні тих, що худнуть обов'язково. І це набагато більш розумний підхід, ніж голодування і обмежуючи дієти.

  Корисні продукти багаті клітковиною. Отже, дивимося, що додати в свій раціон для швидкого зниження ваги:
  1. Овочі - будь-яка зелень, кріп, петрушка однозначно. Імбир, з огляду на його гіркоту, мелений можна додавати в чай і каву. Морська капуста і селера.
  2. Фрукти - ананас, на ньому можна робити 1 розвантажувальний день в тиждень, як і диня. Два ідеальних фрукта для розвантаження. Авокадо, ківі, інжир вживати по максимуму. Яблучна дієта питання спірне, але самі яблука корисні, тому рекомендуємо і їх.
  3. Сухофрукти для зимового періоду - чорнослив, родзинки, курага, сушені фініки. Не дивуйтеся тому, що ці солодощі рекомендовані для схуднення. Кількість компонентів корисних для спалювання жиру в цих продуктах колосальна.
  4. Гриби- відмінний замінник м'яса і джерело протеїну, єдине обмеження, вони важкуваті для перетравлення. Тому не рекомендуємо їх, якщо є проблеми з шлунково-кишковим трактом.
  5. Якщо вже мова про м'ясні продукти і ви без нього жити не можете. То рекомендуємо вживати дієтичні види м'ясних продуктів. М'ясо будь-якого птаха, морська риба це не тільки смачні самі по собі речі, а й годяться для екстреного схуднення.

  Напої для схуднення

  Про напої. Оскільки рекомендується обмеження газованої і солодкої води, то ідеально підійде чай або кава, ще краще з імбирем. Не дарма є знаменитий на весь світ рецепт кращої Єменської кави, який до того ж допомагає худнути. А в його складі присутній мелений імбир, що додає до того ж напою чудову гірчинку і кардамон (це скоріше як солодощі).

  На каву виділимо окремий абзац. Смак напою поза конкуренцією, обговоримо корисність. Кращий антиоксидант в світі - не перебільшення, за своїми анти пухлинними властивостями, кава переходить з ряду продуктів в розряд ліків. Настільки велика її здатність до нейтралізації вільних радикалів.

  А ще кавова гуща. Втирати на вологій основі в шкіру, кращий спосіб прибрати розтяжки. Почасти це абразивна дія, коли ви механічним способом прибираєте верхній, ороговілий шар шкіри і мертві клітини. Але і втирання в шкіру при цьому, всіх корисних речовин, які містить кава, теж не виключаємо.

  Як схуднути на 10 кг в домашніх умовах

  Почнемо з простої істини - можливо все! І тому прибрати зайвих 10 кіло в домашніх умовах теж не складно. Потрібно лишень дуже захотіти. Питання ціни. А ціну на ліки для схуднення і способи оплати в Україні  ви можете подивитися в нашій аптеці.

  Оптимальне зниження ваги, яке рекомендують дієтологи і що не завдасть шкоди здоров'ю, це 3 кг в тиждень. Як бачите скинути 10 кг на місяць без шкоди здоров'ю цілком реально та безпечно. Але звичайно інтенсивність тренувань при цьому повинна бути високою. Не готові до серйозних занять, не чекайте швидкого ефекту. Але ми віримо, що завзятість та цілеспрямованість допоможуть вам швидко скинути вагу. Ну а нижче посилання на наші рецепти схуднення, виберіть підходящий для себе.


  Редуксин лайт                        Редуслим

  Купити пігулки для схуднення

  Оплатити замовлення


  Методи оплати Умови оплаты Безпека
  При сплаті уважно заповнюйте суму платежу, нагадаємо: 1- упаковка - 1000 грн, 2- упаковки - 1800 грн - знижка 10%, 3- упаковки - 2400 грн - знижка 20%

  Оплатити замовлення
  Придбати ще більшу килькість таблеток можна
  на сторінці КУПИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ

  Залишились питання? Дзвоніть в підтримку

  З мобильного  
  (натисніть посилання)  Viber  
  З компьютеру
  Телефон +38 (095) 431-75-98

  Viber +380664039714

  E-mail s.globator@ya.ru

  ПН-ПТ *9.00-19.00*

  Вы можете посмотреть характеристики, цены, состав и сравнить свойства других эффективных таблеток для похудения:  Наши эксперты

  В своих рекомендациях и советах аптека Похудейка руководствовалась работами таких экспертов:
  -экспертной оценке и проработке клиентских отзывов в области похудения (диетологи, физиологи, тренеры по фитнесу) - twitter, facebook, vk.com, linkedin
  - по материалам энциклопедии Wikipedia о борьбе с жиром - похудение, линолевая кислота
  - на основании рекомендаций диетолога с мировым именем, профессора Пьера Дюкана
  - Внимание! Мы не даем 100% гарантии эффективности лечения. Стоит учитывать, что в процессе похудения, не бывает подходящих одинаково для всех рекомендаций результаты лечения на препаратах строго индивидуальны.
  - на основании методик, разработанных специалистами Роберт Аткинс, Харли Пастернак, Маргарита Королева.
  - данные ВОЗ всемирной организации здравоохранения по ожирению в мире - ожирение.