Найти в аптеке

Пользовательское соглашение

В связи с тем, что сайт является русскоязычным, но ООО «Похудей-ка» использует свои сервисы для деятельности на территории Украины, политику конфиденциальности и пользовательское соглашение, мы представляем на государственном языке Украины.

Політика конфіденційності

Даний документ містить ключові моменти політики конфіденційності , використання сервісів ТОВ «Похудей-ка». Додаток використовує номер телефону, файли кукі, та e-mail корстувача для авторизації та аутентифікації користувача , для зв'язку з користувачем , в тому числі для відправлення повідомлень користувачеві.

Додаток використовує сервіс визначення місця розташування, та файли кукі, для наочного відображення користувачеві його поточного місця знаходження. Дані користувачів НЕ передаються третім особам , за винятком випадків , передбачених законодавством України.

 Угода користувача

1.1 Загальні положення

ТОВ «Похудей-ка» пропонує користувачеві мережі Інтернет використовувати свої сервіси на умовах, викладених в цій угоді. Угода набирає сили з моменту вираження Користувачем згоди з її умовами в порядку , передбаченому цією угодою.

ТОВ «Похудей-ка» пропонує Користувачам доступ до спектру своїх сервісів , включаючи пошук продукції , замовлення і здійснення закупівель . Всі існуючі на даний момент сервіси , а також будь який їх розвиток, або додавання нових є предметом справжньї Угоди.

Використання сервісів ТОВ «Похудей-ка» регулюється справжньою Угодою , а також умовами використання окремих сервісів . Угода може бути змінена ТОВ «Похудей-ка» без будь яких спеціальних повідомленнь , наочна редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі Інтернет на сайті ТОВ «Похудей-ка», якщо інше НЕ передбачено новою редакцією Угоди.

Починаючи використовувати будь який сервіс, або його окремі функції на цьому сайті , пройшовши процедуру реєстрації , або без проходження процедури реєстрації ( шляхом зазначення персональних даних в різних формах на сайті для створення облікового запису), Користувач вважається таким, що прийняв умови Угоди в повному обсязі , без будь-яких застережень і винятків ( включаючи надання згоду ТОВ « еАптека » на отримання рекламних розсилок сайту.

Якщо користувач в будь - яких момент забажає припинити отримання розсилок ,користувач може відмовитися від їх отримання , слідкуючи за інструкціями , що містяться в кожній з розсилок).

1.2. Конфлікти та незгоди

У разі незгоди Користувача з якимсь з положень Угоди , Користувач НЕ в праві використовувати сервіси ТОВ «Похудей-ка». У разі якщо ТОВ «Похудей-ка» були внесені якісь зміни в Угоду в порядку , передбаченому цшєю угодою, з якими Користувач НЕ згоден , він зобов'язаний припинити використання сервісів ТОВ «Похудей-ка».

Якщо Користувач надає невірну інформацію або у ТОВ «Похудей-ка» є підстави вважати , що надана Користувачем інформація неповна або недостовірна, ТОВ «Похудей-ка» має право на свій розсуд заблокувати або видалити облікову запис Користувача і відмовити Користувачеві в використанні своїх сервісів ( або їх окремих функцій ).

ТОВ «Похудей-ка» залишає за собою право в будь-який момент зажадати від Користувача підтвердження даних ,зазначених при реєстрації і запросити в зв'язку з цим підтверджуючи документи , ненадання яких , на розсуд ТОВ «Похудей-ка», може бути прирівняне до надання недостовірної інформації та спричинити розірвання угоди.

Посилання (в будь-який формі) на будь-який сайт , продукт , послугу , будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру , розміщені на Сайті , НЕ є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг ,діяльності) з боку ТОВ «Похудей-ка», за винятком випадків , коли на це прямо вказується на ресурсах ТОВ «Похудей-ка».

1.3. Реклама на сервісах ТОВ «Похудей-ка»

ТОВ «Похудей-ка» несе відповідальність за рекламу , розміщену на сервісах ТОВ «Похудей-ка», в межах, Встановлених чинним законодавством України.

1.4. Відсутність гарантій , обмеження відповідальності

ТОВ «Похудей-ка» НЕ несе відповідальності за будь-які види збитків , що відбулися внаслідок використання Користувачем сервісів ТОВ «Похудей-ка» або окремих частин або функцій сервісів.

Справжня Угода є договіром між Користувачем і ТОВ «Похудей-ка» щодо порядку використання сервісів і замінює собою всі попередні угоди між Користувачем і ТОВ «Похудей-ка».

Справжня Угода регулюється і тлумачиться в відповідно з чинним законодавством України.

Наши эксперты

В своих рекомендациях и советах аптека Похудейка руководствовалась работами таких экспертов:
-экспертной оценке и проработке клиентских отзывов в области похудения (диетологи, физиологи, тренеры по фитнесу) - twitter, facebook, vk.com, linkedin
- по материалам энциклопедии Wikipedia о борьбе с жиром - похудение, линолевая кислота
- на основании рекомендаций диетолога с мировым именем, профессора Пьера Дюкана
- Внимание! Мы не даем 100% гарантии эффективности лечения. Стоит учитывать, что в процессе похудения, не бывает подходящих одинаково для всех рекомендаций результаты лечения на препаратах строго индивидуальны.
- на основании методик, разработанных специалистами Роберт Аткинс, Харли Пастернак, Маргарита Королева.
- данные ВОЗ всемирной организации здравоохранения по ожирению в мире - ожирение.